Jim Dine litografi/collage

195237

DINE, Jim (USA, född 1935): "Dutch hearts". (1970), signerad och numrerad 42/85, färglitografi och collage, 42x51 cm

Fack 4

Jim Dine litografi/collage

Budhistorik (7 bud)
843386
3 200
841094
2 400
840432
838710
1 800
838575

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.