Marie Louise Lindström oljemålning

195236

LINDSTRÖM, Marie Louise (född 1951): Stilleben med rött parasoll, monogramsignerad LM, olja på duk, 81x65 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Budhistorik (1 bud)

841518
2013-07-11 21:53:41

2013-07-14 kl 20:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.