Ulf Malmgren oljemålning

195233

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Jurybedömning", signerad och daterad U Malmgren 1983, olja på duk, 81x100 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (14 bud)
844781
1 600
842611
842611
1 400
844780
1 300
842611
750

Slutpris SEK:
1 600
156 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.