Ulf Malmgren oljemålning

195232

MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Dolores", signerad och daterad U Malmgren 1990-t, olja på duk, 150x76 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (15 bud)
844282
1 700
844289
1 600
844282
844284
1 400
844282
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.