Ulf Malmgren oljemålning

195231

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "The adoration of the Madonna", signerad och daterad U Malmgren 1982, olja på duk, 135x100 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (13 bud)
844418
900
844425
850
844418
844423
750
844418
700

Slutpris SEK:
900
88 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.