Ulf Malmgren oljemålning

195228

MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Invitation to Venezuela (Raquel)", signerad och daterad U Malmgren 1993, olja på duk, 54x88 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (20 bud)
844403
844208
844402
844208
1 900
844401
1 800

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.