Ulf Malmgren oljemålning

195227

MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Cindy, nattens prinsessa/ Cindy Princess of the Night", signerad och daterad U Malmgren 1990-tal, olja på duk, 110x90 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Ulf Malmgren oljemålning
Budhistorik (18 bud)
844133
1 700
844659
1 600
844133
844641
1 400
844133
1 300

Slutpris SEK:
1 700
166 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.