Ulf Malmgren foto

195223

MALMGREN, Ulf (1937-2012): (4) ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Early Afternoon at Oudezijds Voorburgwal", "A Window in Lange Niesel" "Chat at bedside/ småprat på min sängkant", "Mi palomita mexicana", signerade och daterade 1994, fotomontage, rammått 66x55 - 102x120 cm

Glasskador

Konst, Fotografi

Rum 13

Ulf Malmgren foto

Budhistorik (6 bud)
843171
550
843072
500
840259
450
839187
840258

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.