Takarmatur i koppar

195221

TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, koppar och bemålad metall, fem ljusarmar med glaskupor, höjd ca 80 cm

Skador, delar saknas

Belysning, Taklampor

Rum 13

Takarmatur i koppar
Budhistorik (2 bud)

841841
838569

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.