Carl Elmberg skulptur

195219

ELMBERG, Carl (1889-1955): Skulptur av pojke med mössa, signerad och daterad C. Elmberg 1940, cement, höjd 84 cm

Konst, Skulptur

Rum 9

Carl Elmberg skulptur

Budhistorik (3 bud)

841219
2 600
838503
838502

Slutpris SEK:
2 600
254 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.