Ulf Malmgren

195209

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Charlotte med röda påskfjädrar", signerad och daterad Ulf Malmgren 1983, olja på duk, 89x77 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Ulf Malmgren

Budhistorik (14 bud)
842386
1 900
843198
1 800
842386
843139
1 400
842386
1 300

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.