Ulf Malmgren oljemålning

195206

MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Thailandsviten 1989, "Flowers for Buddha", signerad och daterad U Malmgren -89, olja på duk, 64x60 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
843666
550
839359
500
839359
843622
839359

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.