Fåtölj 1930-40- tal

195205

FÅTÖLJ, blå klädsel, 1930-40-tal
Proveniens: Gresums herrgård, Östergötland

Omklädd

Rum 3

Fåtölj 1930-40- tal

Budhistorik (16 bud)
842932
842654
839308
950
842653
900
839308
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.