Ulf Malmgren oljemålning

195204

MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Nathalie", signerad och daterad U Malmgren 1990-tal, olja på duk, 61x45 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Ulf Malmgren oljemålning

Budhistorik (9 bud)
843193
950
843815
900
843193
850
843197
843193
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.