Pelle Swedlund olja

195203

SWEDLUND, Pelle (1865-1947): Månskensnatt, signerad med initialer, olja på pannå, 29,5x43,5 cm
PROVENIENS: Förmodligen gåva från konstnären till nuvarande ägares släkting på 1920/30-talet

Konst, Måleri

Kundcenter

Pelle Swedlund olja

Budhistorik (5 bud)
842944
7 600
842663
5 000
842662
842457
840195

Slutpris SEK:
7 600
784 EUR, 936 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.