Ulf Malmgren oljemålning

195202

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "1984, eller storebror gör dig", signerad och daterad U Malmgren 1984, olja på duk, 100x80 cm

Konst

Rum 4

Ulf Malmgren oljemålning
Budhistorik (16 bud)
843113
3 800
842852
3 600
842852
3 400
843112
3 200
842852
2 600

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.