Ulf Malmgren oljemålning

195201

MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Thailandsviten 1989, "Nana Plaza", signerad och daterad U Malmgren -89, olja på duk, 50x50 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Ulf Malmgren oljemålning
Budhistorik

2013-07-14 kl 20:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.