Soffa stolar karmstol

195200

SOFFA, STOLAR 2 st, KARMSTOL, gustaviansk stil, 1900-talets första del, soffans längd 158 cm
Proveniens; Har tillhört Lydia Wahlström 1869-1954, kvinnosakskvinna, historiker och författare

Foto taget i Lydias hem Johannesgatan i Stockholm

Rum 15

Soffa stolar karmstol

Budhistorik (18 bud)
842801
842800
2 800
842716
2 600
842715
2 400
842714

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.