Ulf Malmgren oljemålning

195199

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "I ateljéfönstret" signerad och daterad U Malmgren 1986, olja på duk, 73x60 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Ulf Malmgren oljemålning
Budhistorik (19 bud)
842882
842876
1 400
842876
1 300
842866
842872

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.