Glasmästarspegel

195198

SPEGEL, 1800-tal, s.k. "glasmästarspegel", delvis bronserad, 117x55 cm

Skador

Speglar

Rum 14

Glasmästarspegel

Budhistorik (5 bud)
843126
840568
840566
840565
500
840563

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.