Ulf Malmgren oljemålning

195197

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "Konstdomarna Dörrarna Vilande form", signerad och daterad Ulf Malmgren 1983, olja på duk, 56x64 cm

Konst, Måleri

Fack 16

Ulf Malmgren oljemålning
Budhistorik (1 bud)

841776
2013-07-12 11:10:02

2013-07-13 kl 19:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.