Byrå sengustavianskt stockholmsarbete

195195

BYRÅ, sengustavianskt stockholmsarbete, ovansidan märkt med rödkrita "Holmberg", fanérad med mahogny, lister och belag av mässing, höjd 82, 101x51 cm

Skiva saknas, smärre skador och lagningar

Rum 12

Budhistorik (29 bud)
843071
12 500
843067
12 000
843062
11 500
843065
11 500
843062
11 000

Slutpris SEK:
12 500
1 221 EUR, 1 429 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.