Ulf Malmgren oljemålning

195193

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "I december", signerad och daterad U Malmgren 1987, olja på duk, 60x50 cm

Konst

Fack 4

Ulf Malmgren oljemålning
Budhistorik (15 bud)
841638
1 700
842408
1 600
841638
1 300
841672
841638

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.