Ulf Malmgren oljemålning

195192

MALMGREN, Ulf (1937-2012): "I kiosken", signerad och daterad U Malmgren -84, olja på duk, 44x54 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Ulf Malmgren oljemålning
Budhistorik (2 bud)

839186
838052

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.