Ulf Malmgren oljemålning

195190

MALMGREN, Ulf (1937-2012): ur Amsterdamsviten 1990-1995, "Rose Garden", signerad och daterad U Malmgren 1990-tal, olja på duk, 116x100 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Ulf Malmgren oljemålning
Budhistorik (12 bud)
843196
843063
842391
950
842204
900
840963
850

Slutpris SEK:
107 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.