Grafik Edelmann Krallis

195185

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket , signerad Y Edelmann, ea, färglitografi, bladstorlek 82x61 cm, samt KRALLIS, Jorge (född 1937): "Golfaren", signerad, HC, färgetsning, 20x39 cm, AFFISCH, Debuffet medföljer; oramade

Hanteringsveck

Rum 9

Grafik Edelmann Krallis

Budhistorik (14 bud)
853426
1 300
853383
853425
853383
853309

Slutpris SEK:
1 300
127 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.