Sablar och värjor

195180

SABLAR, VÄRJOR, delar till, sammansatta, 17/1800-tal

Skador, kompletteringar, delar saknas

Vapen/Medaljer

Monter 2

Sablar och värjor

Budhistorik (18 bud)
842453
840461
2 800
842451
2 600
840461
1 800
842420
1 700

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.