Yrjö Edelmann litografier

195178

EDELMANN, Yrjö (född 1941): (2) Paket och Papper, signerade Y Edelmann, ea, färglitografier, bladstorlek 82x61 cm vardera; oramad

Skador

Rum 9

Yrjö Edelmann litografier

Budhistorik (7 bud)
852154
600
852147
550
852145
500
851703
450
851702

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.