Olivier Herdies litografier

195176

HERDIÈS, Olivier (1906-1993): (5) Kompositioner, signerade och numrerade Olivier Herdies, signerad och daterad, litografi, bladstorlek 65x46 resp 46x65 cm; oramade

Fläckar, hanteringsveck

Rum 9

Olivier Herdies litografier

Budhistorik (1 bud)

842609
2013-07-13 10:22:57

2013-07-13 kl 21:30
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.