Toilettebord med bordsspegel

195174

TOILETTEBORD, med BORDSSPEGEL, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, bordets mått höjd 87, 112x55 cm, spegelns mått höjd 60, längd 88 cm

Smärre fläckar och fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 1

Toilettebord med bordsspegel

Budhistorik (13 bud)
842722
2 400
841410
842721
841410
842720
1 900

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.