Yrjö Edelmann litografi

195170

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Absolut Citron, signerad, ea, färglitografi, 80x60 cm; oramad

Smärre kantslitage

Rum 9

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (10 bud)
841511
1 900
841684
1 800
841511
1 700
840998
1 600
840998
1 400

Slutpris SEK:
1 900
173 EUR, 200 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.