Yrjö Edelmann litografi

195169

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Papper mot svart bakgrund, signerad Y Edelmann, ea, färglitografi, bladmått 82x60 cm; oramad

Smärre kantskador

Rum 9

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (7 bud)
839861
838553
839860
838553
1 600
839859

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.