Broderier Kina

195155

BRODERIER, 2 st, Kina, 1900-talets första hälft, figurscener, vardera 74x46 cm

Smärre fläckar och skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Fack 18

Broderier Kina

Budhistorik (1 bud)

842880
2013-07-13 19:16:02

2013-07-13 kl 19:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.