Karl Axel Pehrson oljemålning

195144

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "Djupt in i skogen", signerad och daterad K.A. Pehrson -62, olja på duk, 27x45 cm

Konst, Måleri

Monter 1

Karl Axel Pehrson oljemålning

Budhistorik (8 bud)
837977
6 800
839468
6 600
837977
6 400
839465
6 200
837977
6 000

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.