Sven Jonson oljemålning

195142

JONSON, Sven (1902-81): "Natt vid havet", signerad Sven Jonsson -54, olja på duk, 22x27 cm

Konst, Måleri

Monter 2

Sven Jonson oljemålning

Budhistorik (36 bud)
843043
17 500
843042
17 000
843038
16 500
843037
16 000
843035
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 710 EUR, 2 000 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.