Christian Holstad färglitografi

195141

HOLSTAD, Christian (USA, född 1972): Utan titel, signerad och numrerad i blyerts, 53/150, färglitografi, 18,5x12,5 cm

PROVENIENS: Den Schweiziska konsthistorikern Franz Meyer (1919-2007)

Monter 2

Budhistorik (1 bud)

839366
2013-07-09 10:55:26

2013-07-13 kl 19:12
Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.