Jean Le Moal gravyr

195140

LE MOAL, Jean (1909-2007): "Archéologie" (Abstraction des Années 50), signerad och daterad Jean Le Moal 1949, numrerad 1/30, gravyr, 16x7,5, bladmått ca 29x20 cm

PROVENIENS: Den Schweiziska konsthistorikern Franz Meyer (1919-2007)

Fack 8

Jean Le Moal gravyr
Budhistorik (4 bud)

841054
500
839625
450
839365
837925

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.