Johnny Friedlaender etsning

195139

FRIEDLAENDER, Johnny (1912-1992): "Composition avec coq, oiseau, poisson et soleil", etsning och färgakvatint, signerad och daterad Johnny Friedlaender 1951, Epréuve d'artiste, 38x28 cm

PROVENIENS: Den Schweiziska konsthistorikern Franz Meyer (1919-2007)

Fack 4

Johnny Friedlaender etsning
Budhistorik (2 bud)

842092
500
839364

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.