Uno Vallman oljemålning

195135

VALLMAN, Uno (1913-2004): Fjällandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1954, olja på duk, 32x45 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 2

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

842959
838275
838011
750
837508

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.