Peter Dahl färglitografi

195133

DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och daterad Peter Dahl -80, 138/250, färglitografi, 26x44 cm

Fack 17

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (11 bud)
843456
843458
750
843456
700
843457
650
843456
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.