Yrjö Edelmann litografi

195129

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Papper, signerad Y Edelmann, ea, färglitografi, bladmått 82x61 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann litografi
Budhistorik (6 bud)
841816
550
842221
500
841816
450
842220
841816

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.