Porslin Kina

195114

SKÅLAR, 3 st, SKÅLFAT, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, längd 9-18 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 4

Porslin Kina

Budhistorik (9 bud)
843500
650
843479
600
842234
550
841642
500
841717
500

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.