Porslin Kina

195102

SKÅLAR, 2 st, BÄRTALLRIKAR 2+4 st, SKÅLFAT, TALLRIKAR 2 st, porslin, Kina, 1700-1900-tal, diameter 14-28 cm

sKADOR, LAGNINGAR

Keramik/Porslin

Monter 1

Porslin Kina

Budhistorik (7 bud)
842901
650
841878
600
841301
550
841877
500
841301

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.