Oljemålning

195099

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Bro vid stadssilhuett i vinterskrud, olja på pannå, 49x69 cm

Konst, Måleri

Oljemålning

Budhistorik (4 bud)

842223
450
838202
842222
838202

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.