Skålfat Kina

195095

SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyr i blått, diameter 27 cm

Enstaka kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 2

Skålfat Kina

Budhistorik (36 bud)
842733
842734
842733
3 800
842729
3 600
842732
3 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.