Tallrikar Kina

195093

TALLRIKAR, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, famillerosefärger, diameter 23 cm

Smärre kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 2

Tallrikar Kina

Budhistorik (29 bud)
842900
842899
1 900
842898
1 800
842894
1 700
842896
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.