Wifredo Lam litografier

195089

LAM, Wifredo (Cuba, 1902-1982): (13 st) Kompositioner, osignerade, märkta BAT ("bon ā tirer","good to print"), färglitografier, varierande mått

Hanteringsveck, passmärken

Rum 9

Wifredo Lam litografier

Budhistorik (2 bud)

837247
837246

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.