Hobbema hans art 1800-tal

195084

HOBBEMA, Meindert, hans art, 1800-tal, Landskap med vattenkvarn, olja på pannå, 56x83 cm

Torrsprickor, skador

Konst, Måleri

Rum 9

Hobbema hans art 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
842045
2 400
840505
840498
1 800
837618
1 600
837575

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.