Gustav Rudberg olja

195082

RUDBERG, Gustav (1915-2001): Skuta, signerad Rudberg, olja på duk, 67x83 cm

Konst, Måleri

Gustav Rudberg olja

Budhistorik (3 bud)

842417
7 800
842203
7 200
837245
6 400

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.