Azul oljemålning

195076

AZUL (1900-tal): Stadsmotiv, signerad Azul, olja på duk, 49x69 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Azul oljemålning

Budhistorik

2013-07-13 kl 17:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.